Pokyny pro praní

FIBERSHIRTS

Fibershirts doporučujeme prát při nízké teplotě (30 nebo 40 stupňů Celsia). Chcete tričko prát na vyšší teplotě? Žádný problém, speciální vycpávky v podpaží, které chrání před potem, budou dál fungovat a nepoškodí se!

Rada: Trička perte naruby. Navíc doporučujeme nedávat je do sušičky, ale nechat volně vysušit na vzduchu. Díky tomu si udrží svůj tvar a jejich životnost se prodlouží.

BOXERKY

Spodní prádlo doporučujeme prát při nízké teplotě (30 nebo 40 stupňů Celsia). Chcete boxerky prát na vyšší teplotě? Žádný problém, speciální vycpávky, které chrání před potem, budou dál fungovat a nepoškodí se!

Rada: Prádlo perte naruby. Navíc doporučujeme nedávat ho do sušičky, ale nechat volně vysušit na vzduchu. Díky tomu si udrží svůj tvar a jejho životnost se prodlouží.

PONOŽKY

Naše ponožky se stříbrem se perou při běžné teplotě (ne příliš vysoké). Nedoporučujeme je dávat do sušičky, ale nechat volně vysušit na vzduchu.Máte další otázky? Přečtěte si prosím naše často kladené otázky FAQ nebo kontaktujte zákaznický servis.