FAQ

Často kladené otázky

Jaká je vaše dodací lhůta?
Objednávky do 23:59 odesíláme tentýž den. Dodací lhůta pro ČR je 3-5 pracovních dnů. Po zadání objednávky obdržíte e-mail s informacemi o sledování a sledování.
Jakou velikost si mám objednat?
Zvolte velikost, kterou byste si obvykle vybrali, nebo použijte tabulky velikostí na stránce produktu. Košile a boxerky Fibers jsou normálně padnoucí, mírně elastické a dokonale se přizpůsobí vašemu tělu. Ponožky jsou univerzální.
Je zásilka diskrétně zabalena pro doručení?
Naše balíčky jsou vždy diskrétně zabaleny v jednoduchém obalu. Nikde není uvedeno, že se jedná o oblečení proti pocení.
Jak mohu vrátit svou objednávku?
Objednávky je možné vrátit na dodací adresu. To lze provést do 14 dnů od obdržení trička, pokud je na něm stále původní štítek (+ visačka), je nepoškozené, nenošené a v původním stavu. Přepravní náklady na vrácení zásilky jdou na vaše náklady. Do 7 pracovních dnů od obdržení bude vrácena částka za nákup. POZNÁMKA: Boxerky a ponožky nelze vrátit, pokud byly nošeny, otevřeny a/nebo z nich byly odstraněny štítky.
Jaký je nejlepší způsob praní oblečení?
Doporučujeme prát trička, ponožky a boxerky naruby při nízké teplotě. Sušte pověšené na slunci, nesušte v sušičce! Nebělit ani nežehlit.
Z jakého materiálu jsou trička Fibershirts vyrobena?
Fibershirts se skládají z 95 % z vláken MicroModal® a 5 % ze spandexu. Tento materiál je hedvábně jemný a chladivý k pokožce. MicroModal® je zcela neutrální z hlediska emisí CO2 a je vyráběn udržitelným způsobem. Vložky do podpaží se skládají ze 3 vrstev, z nichž prostřední je voděodolná.
Fungují podložky do podpaží skutečně?
ANO - Zaručujeme, že vás trička Fibershirts ochrání před pocením. Voděodolná vrstva obsažená v podpažních polštářcích zastaví každou kapku potu. Nespokojenost = vrácení peněz.
Pomáhají trička Fibershirts proti pocení i na jiných místech než v podpaží?
Díky chladivému, savému a lehkému materiálu jsou skvrny od potu méně viditelné. Voděodolné vložky do podpaží jsou však určeny speciálně pro pot v podpaží.
Chrání trička Fibershirts také před zápachem potu?
ANO - Díky technologii SILVADUR™ není cítit pot. Jedná se o speciální ošetření stříbrem, které ničí 99,9 % všech bakterií způsobujících zápach. Díky tomu můžete častěji nosit trička a košile Fibre.
Lze trička, boxerky a ponožky dát do sušičky?
Nejlépe ne. Doporučujeme sušit naše oděvy pověšené nebo je nechat uschnout na slunci. Pokud to není možné, sušte při velmi nízké teplotě.