Vrácení nebo výměna zboží

DORUČENÍ

Udělali ste objednávku na stránce Fibershirts? Děkujeme za nákup! Objednávky zadané v dnech Po-Pá do 23:59 jsou odeslány ten samý den, obvykle jsou doručovány do 3-5 pracovních dnů. Objednávky zadané o víkendu se spracují v pondělí. Po zadání objednávky dostanete potvrzující zprávu na e-mail, další zprávu na e-mail dostanete, když bude vaše objednávka odeslána (spolu s odkazem na sledování zásilky).


  1. Po-Pá: Objednávky zadané do 23:59 jsou odeslány ten samý den,!

  2. Rychlé doručení z Nizozemska (se službou Track &Trace).VRÁCENÍ TOVARU

Nesplnilo tričko vaše očekávání? Pak je samozřejmě vždy možné triko vrátit a vrátíme vám peníze. Toto je nutné ale provést do 14 dnů od obdržení trička, poté již bohužel nemůžeme akceptovat vrácení. Tričko musí být také v původním stavu (včetně štítku a visačky), nenošené a nepoškozené! Tričko můžete vrátit na níže uvedenou adresu v Nizozemsku, přepravní náklady na vrácení hradí zákazník. Po obdržení trička ve výše uvedeném stavu vám bude vrácena celá částka nákupu do 7 pracovních dnů.


1.krok Napište email na adresu: contact@fibershirts.nl, uveďte v něm číslo objednávky + důvod vrácení zboží

2.krok Zboží vložte do originální krabice, ve které vám bylo doručeno.

3.krok Pošlete na adresu:


Fibershirts

PO Box 160

3640 AD Mijdrecht

The Netherlands

VÝMĚNA

Nesedí vám tričko dobře? Pak je vždy možné vyměnit ho za správnou velikost! Přepravní náklady na vrácení si hradíte sami, navíc výměna je možná pouze v případě, že je košile vrácena v původním stavu (se štítkem + visačkou) a je nepoškozená. Po obdržení trička ve výše uvedeném stavu vám bude do 3 pracovních dnů zaslána náhradní velikost.

1.krok Napište email na adresu: contact@fibershirts.nl, uveďte v něm číslo objednávky + správní velikost, kterou požadujete

2.krok Zboží vložte do originální krabice, ve které vám bylo doručeno.

3.krok Pošlete na adresu:


Fibershirts

PO Box 160

3640 AD Mijdrecht

The Netherlands